Хто з нас у дитинстві не мріяв про чотирилапого друга? Відданого, що будить рано-вранці і проситься на прогулянку, весело махає хвостом при звертанні, а потім кладе свою мордочку на коліна і довірливо зазирає у очі.
Добропольский клуб «Эффективный город», в составе движения «Сильные громады», организации «Студена», а также активистов города, совместно с Обществом защиты животных «Верность», запускает рубрику по пристройству бездомных животных.
Волонтеры общества защиты животных "Верность" пообщались с учениками Белицкой ОШ №8, в которой неделю продолжалась акция "Счастливая лапка" для помощи бездомным животным.
У суботу, 23 вересня 2017 р., у м. Добропілля відбудеться публічна лекція «Знайти дім для Сірка: Як вирішити проблему безпритульних тварин?». Під час заходу також буде представлена концепція клубу “Ефективне місто”.
Сьогодні на засіданні постійних депутатських комісій Добропільської міської ради депутати розглянули петицію щодо визнання котів частиною екосистеми міста Добропілля.
В Добропіллі петиція, якоє пропунують визнати вуличних котів частиною екосистеми міста, набрала необіхдну кількість голосів, щоб буди розглянутою міськрадою.