В Доброполье победила «кошачья» петиция

Переглядів: 3044 0 19.05.2017 в 11:00:31 ТЗТ Вірність
В Доброполье победила «кошачья» петиция

В Добропіллі петиція, якоє пропунують визнати вуличних котів частиною екосистеми міста, набрала необіхдну кількість голосів, щоб буди розглянутою міськрадою.

Петиція, яку ініціював Андрій Олегович Климов, була подана 26 квітня. Меньш ніж за місяць, відвений на збір подписів, вона набрала потрібні 200 голосів.

Нагадаємо, що на виконання Закону України про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 2 липня 2015 року №577-VIII в спеціальному розділі офіційного сайту виконкому Добропільської міської ради можна створити електронну петицію, почитати вже створені або проголосувати за них. У 2016 році було розміщено 8 петицій, а в 2017-му - лише 1 електронну петицію. Але саме вона перемогла.

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти. На веб-сайті відповідного органу або громадського об’єднання, що здійснює збір підписів, обов’язково зазначаються дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію.


Джерело: http://ddk.dn.ua


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх