Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 січня 2022 року суттєво розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО).
Як вже повідомлялося, з 1 липня Державна служба України з питань праці у взаємодії з Державною податковою службою почала перевірки з метою виявлення незадекларованих працівників.
Від платників території обслуговування Добропільського підрозділу Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області протягом I півріччя поточного року до бюджетів усіх рівнів надійшло 501,0 млн грн податків та зборів.
Зважаючи на те, що здоров'я та безпека громадян - головний пріоритет Державної податкової служби, Покровсько-Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області під час карантину активно надає консультації платникам податків в режимі скайп - зв’язку.
Фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області продовжують роз’яснювальну роботу щодо нових правил застосування РРО у 2020 році.
Від платників території обслуговування Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області протягом першого місяця поточного року до зведеного бюджету надійшло 259,6 млн. грн., що майже на рівні минулорічних надходжень.