Вихованці Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді міста Добропілля взяли участь у відкритому Кубку Донецької області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях у дистанційному режимі.
Вихованці Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді міста Добропілля взяли участь у ІІ етапі Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup» у дистанційному режимі.
Напередодні Міжнародного жіночого дня керівником краєзнавчих гуртків «Народознавство» та «Художня вишивка» Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді міста Добропілля Лаврентьєвою Л.П. на базі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 була проведена виставка дитячих робіт «Любим мамам».
Відкрита Першість відділу освіти Добропільської міської ради зі скелелазіння («Швидкість») серед учнівської молоді, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
З березня по липень поточного року, не вважаючи на складні умови, гуртківці ЦТК змагались між собою, зі спортсменами Донецької області та, навить, всієї України, у дистанційному режимі.
21 грудня 2019 р. у м.Краматорськ на базі Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорська» відбувся Фінал Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup».
З 29 листопада по 1 грудня 2019 року у м. Краматорськ відбувся Відкритий Кубок Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін», присвячений Дню Гідності та Свободи України.
Відкриті змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді м. Добропілля, присвячені Всесвітньому дню авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос)