У Добропільському центрі зайнятості стартувала загальнообласна декада зайнятості для людей з інвалідністю присвячена Міжнародному дню інвалідів, який відзначається щороку 3 грудня.
Шукачі роботи мали можливість дізнатися від начальника відділу підбору персоналу Галини Бабіч про умови праці, графік роботи та функціональні обов’язки.
У Добропільському міькому центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу за участі 13 роботодавців, представників Пенсійного фонду України, відділу економіки Добропільської міської ради.