15, Вівторок - 15:02:55
Дитячий молодіжний центр «Добро» було засновано понад 10 років тому.
Цифра тижня – 83! Саме стільки анкет ми отримали для відбору та участі у проєкті в межах створення соціального шкільного підприємства “NoMotloH” громадською організацією «Добропільський центр молоді “Добро”» у партнерстві із Білозерською загальноосвітньою школою І–ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області.
В Тернівці відбулась зустріч учасників громадських організацій та активних жителів міста з керівником Добропільської громадської організації «ДЦМ Добро» Володимиром Оросом з питання розвитку громади, міжнародних програм, проектів і грантів.
Проект «Сквер 21» в Доброполье занял третье место в номинации «Урбанистическое пространство и ландшафт» второго всеукраинского конкурса архитектуры и урбанистики Ukrainian Urban Awards.
Еще один успешно реализованный проект после питчинга в Доброполье: Гимнастический комплекс возле городского лицея.
- А где вы купили такие картины? - спрашивает жительница Константиновки. - Это у нас был Арт-пикник, и жители города с приглашёнными художниками сами рисовали эти шедевры. - отвечаю. - Ааа, ну, это же Доброполье! - А кто мешает нам провести такой же пикник? - возражает подруга интересующейся.
Практика створення брендів окремих територій в Україні сьогодні перебуває тільки на початковому етапі. Добропільці теж почали замислюватись над створенням іміджу міста та його (міста) впізнаваності в сфері туристичних індустрій.
В травні Добропілля вперше випробувало новий формат культурного дозвілля, такий як арт-резиденція. Ця подія відбулась в рамках проекту «Культура і Конфлікт», ініційованого Goethe Institut та ГО Гараж Генг, що фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.
Добропілля – шахтарське місто на Сході України. Так ідентифікують місто його мешканці і передають цей образ гостям. Шахтарська тематика захопила місто, та це й недивно, бо народилось Добропілля 65 років тому навколо вугільних підприємств, які є економічною основою міста сьогодні та були передумовою його інфраструктурного розвитку в минулому.
Несмотря на то, что тренинг, который вел Александр Шеремет, длился шесть часов, участники не растеряли своей активности, внимательно слушали и задавали вопросы. Ребята научились отличать правдивую информацию от фейков и освоили азы медиаграмотности.
Команда проекту "Культура і конфлікт" шукає митців, які готові завітати у м. Добропілля, Донецька область на 5-7 днів, познайомитися з його мешканцями, відчути це місто, подарувати місту частину свого мистецтва та разом з добропільцями створити в місті нове культурне явище.
Вже майже рік обговорюєтся необхідність створення стратегії розвитку міста Добропілля для ефективного використання та розвитку вже існуючих ресурсів, а також залучення додаткових людських чи фінансових ресурсів.
В рамках проекту «Культура і Конфлікт», ініційованого Goethe Institut та ГО Гараж Генг, що фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини відбувся воркшоп зі стратегічного планування для мешканців Добропілля.