Рятувальники 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою автоцистерни та лебідки витягли легковий автомобіль ВАЗ 2106 з багнюки.
Наш сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожежі внаслідок теплового вияву електричного струму.
Фахівці Покровського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області, нагадали рибалкам у с. Ганнівка що перш ніж ступити на лід, треба звернути увагу на його колір.