На телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, літній чоловік, який мешкає на вул. Саратовська у м. Добропілля, протягом тривалого часу не виходить на зв'язок з рідними.
З настанням теплої пори року до оперативно-диспетчерської служби 19 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Донецькій області все частіше надходять повідомлення про пожежі сміття та сухої рослинності на відкритих територіях.
У 19 ДПРЗ нагородили переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».
Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації буде проводитись планова перевірка засобів оповіщення
До Служби порятунку надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталась на автошляху між м. Білицьке та м. Родинське Покровського району.
Диспетчер Служби порятунку «101» отримав повідомлення про те, що на вул. Перемоги у м. Добропілля в результаті погіршення погодних умов підтопило подвір’я.
Рятувальники Добропільщини почали проведення перевірки стану додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки Білицького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.