На телефон Служби порятунку “101” надійшло повідомлення від мешканців одного із будинків по пр-ті Перемоги у м. Добропілля про те, що необхідна допомога рятувальників з відкачки води.
На телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на мікрорайоні Сонячний у місті Добропілля, поблизу магазину «Єва», застряг вантажний автомобіль.
Государственная служба по чрезвычайным ситуациям (ГосЧС) запустила в Украине 199 автомобилей с громкоговорителями для информирования граждан об условиях карантина для предотвращения распространению коронавируса.
Переважна більшість цих пожеж є наслідком недбалої поведінки людей з вогнем, порушення елементарних правил пожежної безпеки, випалювання сухої рослинності.
Диспетчер Служби порятунку «101» отримав повідомлення від мешканки одного із будинків на вул. Паркова у м. Білицьке про те, що на дереві застряг домашній кіт.
16 лютого о 12:05 диспетчер Служби порятунку «101» отримав повідомлення про те, що у м. Білицьке в недобудові на вул. Харківська у вентиляційному отворі між плитами підвального перекриття застрягла дитина.
Негода завдала чимало клопотів рятувальникам Донеччини. Однак, попри чисельні виклики на надання допомоги водіям, що стали заручниками негоди, фахівці Служби порятунку рятують і друзів наших менших.
06 лютого о 09:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у м.Добропілля, м-н Молодіжний біля під’їзду на припаркований легковий автомобіль впало дерево.
До Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на автошляху у місті Добропілля на перехресті вулиць Східній та Севастопольській водію вантажної автівці потрібна допомога. На місце події негайно виїхали рятувальник 19 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області.