Четвертий відкритий турнір з волейболу, присвячений Дню вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав, відбувся минулої суботи у Добропіллі.
5 лютого 2022 року в м.Добропілля на базі Палацу спорту пройшов чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років (2005-2007р.н.), серед юнаків та дівчат до 15 років (2008-2009р.н.).
Збірну команду м.Добропілля представляли вихованці ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради (тренер-викладач БИЧКОВ Андрій).
Відбувся черговій V тур Всеукраїнської шахової дитячої ліги, в якому взяла участь команда шахового клубу «Каісса» Спортивного комплексу м.Добропілля (тренер Валентин НЕПИЙВОДА).
Серед 236 учасниць турніру зі всієї Донецької області збірну команду м. Добропілля представили і вихованки ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради (тренер-викладач Ірина ЧЕРКАСОВА)
На базі Спортивного комплексу м.Добропілля відбулася Відкрита Першість ДЮСШ відділу у справах сім’ї,молоді та спорту Добропільської міської ради з баскетболу серед міксових команд дітей 2011 р.н.