В Доброполье пройдет лекция, посвященная проблеме бездомных животных

Переглядів: 1673 0 22.09.2017 в 15:00:46 ТЗТ Вірність
В Доброполье пройдет лекция, посвященная проблеме бездомных животных

«Знайти дім для Сірка: Як вирішити проблему безпритульних тварин?»

У суботу, 23 вересня 2017 р., у м. Добропілля відбудеться публічна лекція «Знайти дім для Сірка: Як вирішити проблему безпритульних тварин?». Під час заходу також буде представлена концепція клубу “Ефективне місто”.

Спікери:

Володимир Рихліцький - журналіст руху “Сильні громади”;

Оксана Кошак (м. Львів) - директор Львівського комунального підприємства “Лев”;

Аліна Денисова - координатор руху “Сильні громади” у м. Добропілля.

Це одна з лекцій в рамках реалізації проекту “Ефективне місто” за ініціативи руху “Сильні громади” ГО “Центр UA” та ГО “Студена”.

Проблема з безпритульними бродячими тваринами охоплює майже всі міста України, не виключенням є і Добропілля.. Частина з цих тварин не народилась на вулиці, їх просто викидають як непотріб. В результаті безпритульні тварини починають становити небезпеку для оточуючих. Окрім цього ці тварини голодують, хворіють, замерзають, вмирають в муках, швидко розмножуються і народжують нових нещасних. Забирають їх рідко, тож шанси знайти краще життя мізерні.

Проте в Україні існують успішні приклади, коли об’єднання зусиль влади і громади дає поштовх та створює умови для вирішення проблеми.

Одним з таких прикладів є діяльність та досвід комунального підприємства “ЛЕВ” у місті Львові, де вдалося знайти оптимальну формулу вирішення проблеми безпритульних тварин та побудувати ефективну систему відлову, вакцинації, стерилізації, лікування, тимчасового перебування та подальшого прилаштування безпритульних тварин. Цим досвідом представник підприємства Оксана Кошак готова поділитися з владою та активною громадою Добропілля.

Оксана Кошак у 2016 році очолила Львівське комунальне підприємство “Лев” - центр для безпритульних тварин у Львові. Лекторка розкаже про те, яким чином в місті вдається прилаштовувати 60% безпритульниних собак, як підприємство веде активну соціальну кампанію, загальноміську реєстрацію усіх домашніх собак, масштабну просвітницьку кампанію та створює перший в Україні центр адопції (усиновлення) для тварин.

Крім того, журналіст руху “Сильні громади” Володимир Рихліцький під час лекції представить проект “Ефективне місто”, а також створення однойменного клубу.

До кінця року клуб “Ефективне місто” працюватиме у Добропіллі над розробкою концепції вирішення проблеми безпритульних тварин.

Проект реалізовується в рамках Ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Час проведення: 12.00 – 14.00

Місце проведення: АНТКАФЕ «ЧЕРДАК», за адресою, пров. Європейський 6 (колишній магазин "Рубін").

До участі запрошуємо громадських активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, представників засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Заповнити лист реєстрації

Чекаємо вас на приємну бесіду та на каву.

Запитання надсилати на адресу - [email protected]


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх