В Доброполье ожидают введения городской программы по стерилизации бездомных животных

Переглядів: 1555 0 19.11.2017 в 10:00:52 ТЗТ Вірність
В Доброполье ожидают введения городской программы по стерилизации бездомных животных

Сьогодні, на сайті електронних петицій Добропільської міськради з’явилось нове повідомлення від місцевих жителів. Вони просять запровадити програму по стерилізації безпритульних тварин.

«У Добропіллі постає питання надмірної кількості безпритульних тварин, яке необхідно вирішувати законними та гуманними методами, - зазначає автор петиції. - Через критичну ситуацію з чисельністю бродячих собак, ми (Товариство захисту тварин «Вірність» та клуб «Ефективне місто») - просимо вжити заходів по відношенню до безконтрольного розмноження безпритульних тварин». 

В тексті зазначено, що міська програма зі стерилізації тварин припине безконтрольне розмноження тварин, а також зробить їх не агресивними, а безпечними для оточуючих. 

«Програма має розкривати питання регулювання чисельності домашніх тварин, де пропонуються гуманні і законні методи його вирішення з метою скорочення чисельності безпритульних тварин та поліпшення санітарно-епідеміологічної ситуації. Найбільш ефективним шляхом регулювання чисельності безпритульних тварин є реалізація заходів запобігання неконтрольованого розмноження тварин, що мають власників, та безпритульних тварин, здійснювана місцевою владою за участю громадських організацій», - йдеться у петиції. 

На думку автора, масова стерилізація безпритульних тварин протягом першого року вже забезпечить стійку динаміку зниження їх чисельності на території міста Добропілля. 


Джерело: http://ddk.dn.ua


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх