До складу комісії ввйшли Олексій Галицький, заступник Добропільського міського голови, Ольга Супрядкіна, в.о. начальника відділу культури та туризму, представники громадських організацій, закладів культури міста.
Нещодавно Верховна Рада України ухвалила постанову «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».
Кошенята Коржик, Компот, Карамелька та їхні батьки тато Кіт і мама Киця разом із вашими дітками поринуть у захоплюючі дійства, та не залишать байдужим нікого!