Володимир Орос – громадський активіст, заснував громадську організацію Добропільський центр молоді «ДОБРО», а також: є засновником Школи волонтерства у Добропіллі.
В м. Краматорську відбувся ряд тренінгів для представників малого та середнього бізнесу, місцевих громад та органів влади щодо можливостей регіонального розвитку, ведення бізнесу та залучення інвестицій.
ГШ «Ми Є» за своїм статутом передбачає декілька напрямів роботи. Не останнім у цьому списку є такий, як організація та проведення культурних, освітніх та соціальних заходів.
Образовательная программа по усилению работоспособности внутренне перемещенных женщин в Донецкой области "Новый Старт" закончилась пресс-конференцией с круглым столом в г.Доброполье.
Агенство регіонального розвитку "Донбас" запрошує представників малого та середнього бізнесу з Донецької області до участі в одноденних навчальних тренінгах з бізнес-планування
Вдохновение дает силы создавать нечто прекрасное, необычное и, на первый взгляд, невозможное. Команда из четырех членов общественной организации ДЦМ «ДОБРО», поехала его искать в город Львов.