З метою перевірки дотримання правил торгівлі співробітники ювенальної превенції Добропільського відділення поліції перевірили ряд місцевих магазинів. В результаті на одного з реалізаторів було складено адміністративний протоколи за продаж алкоголю неповнолітньому.
Вторая в этом году сессия Добропольского городского совета прошла 15 февраля. Команда движения «Сильные громады» продолжает отслеживать ключевые решения органов местного самоуправления и делиться ими с общественностью.
Идея придавать свежесть дыханию не новая – еще в древности люди жевали листья, смолу деревьев или табак, чтобы очистить зубы от налета и избавиться от неприятного запаха.
Днями працівники ГШР Добропільського відділення поліції затримали чоловіка, який «спеціалізувався» на крадіжках. Нещодавно вийшовши з місць позбавлення волі, чоловік знову повернувся до старого ремесла.
Добропольская ОГНИ ГУ ГФС в Донецкой области сообщает о проведении сеанса телефонной связи «горячая линия» в среду, 22 февраля 2017 года, с 10 час. 00 мин. до 12 час. 00 мин. по актуальным вопросам декларирования доходов граждан.
Учениця 5-го класу Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Грицак Анастасія отримала Диплом ІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі ХVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика й запрошена до участі у ІV (підсумковому) етапі.
Добропольский городской совет предоставил отчет рабочей группы, которая была создана для подготовки решений по созданию объединенной территориальной громады. Предлагаем читателям нашего сайта отчет группы на языке оригинала.
День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.