заказать цветы в Доброполье онлайн

Українці отримали якісний мобільний інтернет

Переглядів: 474 0 09.10.2021 в 10:00:00 Новини України
Українці отримали якісний мобільний інтернет

Відтепер швидкість завантаження файлів для користувача буде не менше 2 мегабіт за секунду, а їх відправки — не менше 0,5 мегабіт за секунду.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що цього тижня в Україні вперше встановили технічні показники якості мобільного інтернету, затверджені Держспецзв’язку. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Розвиваємо мережу 4G і встановлюємо стандарти якості моніторингу мобільного інтернету. Це дозволить зробити так, щоб більше не було ситуацій, коли потрібно шукати місце з нормальним інтернетом.

До того ж, місто чи село вважатиметься покритим, тільки якщо зв’язок буде доступний мінімум на 65% території. Адже в кожного оператора було своє розуміння якісного зв’язку.

Цього тижня в Україні вперше встановили технічні показники якості мобільного інтернету, затверджені Держспецзв’язку. Відтепер швидкість завантаження файлів для користувача буде не менше 2 мегабіт за секунду, а їх відправки — не менше 0,5 мегабіт за секунду.

Таке рішення призведе до необхідності вкладати додаткові кошти в будівництво базових станцій. Це означає, що кожен споживач за будь-яких умов може розраховувати на мінімальний, але достатньо якісний рівень з'єднання, навіть на околиці міста.

Це сприятиме розвитку мереж, покращенню якості послуг для українців, а також підвищенню конкуренції між операторами. Враховуючи стрімкий розвиток 4G в останні роки, чіткі та єдині для всіх стандарти стали вкрай необхідні», — сказано у повідомленні.


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх