Затримані мешканці Добропілля та Добропільського району зберігали наркотики «для себе»

Переглядів: 874 0 18.07.2019 в 12:30:26 Новини поліції
Затримані мешканці Добропілля та Добропільського району зберігали наркотики «для себе»

Співробітниками Добропільського відділення поліції виявлені двоє чоловіків, які зберігали наркотики для власного вживання. Наркотичні речовини вилучені, а їх власникам загрожує до 3 років позбавлення волі.

Минулого дня, під час патрулювання вулиць м. Білозерське, співробітники Добропільського відділення поліції зупинили для перевірки 42-річного місцевого мешканця. Під час огляду його особистих речей з’ясувалося, що він має при собі рослини конопель. Зі слів порушника, він знайшов дикорослу коноплю та зірвав аби у подальшому виготовити з неї марихуану для власного вживання. Під час перевірки було встановлено, що чоловік і раніше притягався до кримінальної за вирощування конопель та зберігання наркотиків.

Ввечері того ж дня співробітники поліцейські Добропілля був виявлений 30-річний добропільчанин, який мав при собі медичний шприц з наркотичною речовиною «для себе». Чоловік пояснив, що знайшов цей шприц та залишив собі. Порушник і раніше мав конфлікти із законом та притягався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин.

В усіх випадках наркотики вилучені та направлені на експертизу, а відносно їх власників відкриті кримінальні провадження за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

 

 


Джерело: Покровський відділ поліції


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх