Запрошуємо небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації

Переглядів: 882 0 29.10.2021 в 10:30:48 Новини поліції
Запрошуємо небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації

У м Добропіллі виправленням осіб, які порушили норму закону та які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі займається Покровський районний відділ № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

Пробація для суспільства надає такі переваги: убезпечення громади від вчинення повторних злочинів; зниження злочинності; зниження кількості ув’язнених осіб, а також залишаючись у суспільстві, особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет; збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді; збереження роботи та житла;  позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та має шанс створити сім’ю.

 Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання уповноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадянським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників.

Волонтерська діяльність в пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій. 

За детальною інформацією Ви можете звертатися до Покровського районного відділу № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області за адресою: пр-т Шевченко,17, м. Добропілля, 85001.

 

Покровський РВ № 2

філії ДУ «Центр пробації»

в Донецькій області

 

Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх