заказать цветы в Доброполье онлайн

Добропільський відділ пробаці: право засуджених на офіційне працевлаштування

Переглядів: 424 0 09.06.2021 в 10:30:54 Новини поліції
Добропільський відділ пробаці: право засуджених на офіційне працевлаштування

Протягом останнього часу для співробітників служби пробації та її підоблікових стало актуальним питання щодо офіційного працевлаштування осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Адже, як показує практика, вчинені ними корисливі злочини через брак коштів внаслідок відсутності стабільної трудової зайнятості.

Після винесення обвинувального вироку, особам, які готові змінювати свій спосіб життя, через свій соціальний статус вже дуже важко знайти роботу, так як більшість роботодавців необґрунтовано відмовляють у працевлаштуванні, хоча дана категорія громадян має такі ж конституційні права і свободи, як і всі громадяни України.

Задля вирішення такого гострого питання Добропільський міськрайонний відділ філії Державної установи  «Центр пробації» в Донецькій області постійно плідно співпрацює з Добропільським міським центром зайнятості.

Так, 07.06.2021 року підоблікових було запрошено до  Добропільського міського центру зайнятості, де їм детально розповіли про переваги офіційного працевлаштування, повідомили про можливість здобути нові освітні навики. Значну увагу було приділено негативним наслідкам «тіньової» зайнятості.

По закінченню зустрічі  представник  Добропільського міського центру зайнятості проінформувала про стан ринку праці та актуальні вакансії, якими вони можуть скористатися для офіційного працевлаштування.

 Маємо надію, що спільними зусиллями ми забезпечимо безпеку нашого суспільства!

 

Добропільський МРВ

філії ДУ «Центр пробації»

в Донецькій області

 

 

 

 


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх