заказать цветы в Доброполье онлайн

Добропільський міськрайонний відділ  «Центр пробації» запрошує усіх небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів

Переглядів: 491 0 21.07.2021 в 09:30:20 Новини поліції
Добропільський міськрайонний відділ  «Центр пробації» запрошує усіх небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів

На сьогодні у нашому місті виправленням осіб, які порушили норму закону та які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі займається Добропільський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.

Пробація надає такі переваги: убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;справедливе здійснення правосуддя; зниження злочинності; зниження кількості ув’язнених осіб, а також залишаючись у суспільстві, особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет; збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді; збереження роботи та житла;  позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та має шанс створити сім’ю.

 Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання уповноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадянським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників.

Волонтерська діяльність в пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій. 

За детальною інформацією Ви можете звертатися до Добропільського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області за адресою: пр-т Шевченко,17, м. Добропілля, 85001.

 

Добропільський МРВ

філії ДУ «Центр пробації»

в Донецькій області


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх