Полиция ищет взаимопонимания с представителями власти Доброполья и Добропольского района

Просмотров: 417 0 16.09.2016 в 03:10:49 Новости полиции
Полиция ищет взаимопонимания с представителями власти Доброполья и Добропольского района
  • Про співпрацю щодо підтримання стабільної криміногенної обстановки та правопорядку домовились керівник Покровського відділу поліції та представники влади Добропілля та Добропільського району.
  •  
  • В Покровському відділі поліції відбулась робоча зустріч начальника Покровського ВП Юрія Гречишкіна з першим заступником міського голови Добропілля Олексієм Кормильцевим та головою Добропільської райадміністрації Дмитром Кирносовим. Під час зустрічі присутні обговорили питання щодо тісної співпраці поліції з органами місцевої та районної влади з метою забезпечення безпеки у містах і селах, профілактики правопорушень, зниження рівня злочинності.
  •  
  • «Налагодження повного взаєморозуміння між поліцією і місцевою владою - це важливий аспект у роботі правоохоронних органів. Адже завдяки співпраці ми зможемо забезпечити правопорядок та безпеку громадян», - зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Юрій Гречишкін.

Источник: http://ddk.dn.ua

Обсудить данную новость Вы можете в группах сайта города Доброполье в социальных сетях ВКОНТАКТЕ и ОДНОКЛАССНИКИ, а также FACEBOOK.


загрузка...
avatar
Наверх -->