заказать цветы в Доброполье онлайн

Гончаренко пропонує заборонити смартфони в школах

Переглядів: 171 0 21.10.2020 в 09:00:44 Новини України
Гончаренко пропонує заборонити смартфони в школах

Нардеп сподівається, що заборона дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу та крадіжок дорогих апаратів.

Народний депутат Олексій Гончаренко зареєстрував у Верховній Раді проект Закону № 4226 «Про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету». Автор пише, що законопроект розроблено з метою допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж. Також заборона на використання гаджетів з доступом до мережі інтернет дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу, а також остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.

Гончаренко пропонує внести зміни до статей 10 та 20 Закону України «Про повну загальну середню освіту», згідно з якими під час проведення навчальних занять забороняється використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками освітнього процесу, за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та особами з особливими освітніми потребами.  

Порядок користування мобільним зв'язком та іншими пристроями, що мають підключення до інтернету, у закладах загальної середньої освіти визначається керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського та батьківського та інших органів самоврядування.


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх