Футболисты ШУ Добропольское в товарищеском матче переиграли студентов ДонНТУ + ФОТО

Переглядів: 1054 0 12.06.2019 в 11:30:00 Новини спорту

П’ятого червня на стадіоні м. Добропілля відбувся товариський матч із футболу між студентською збірною ДонНТУ та командою «Шахтоуправління «Добропілля».

– Олександр Покровський (ІІ ДонНТУ).

На дев’ятій хвилині першого тайму господарі поля відкрили рахунок. Боротьба була досить запеклою: команда гірників створила багато гольових моментів біля наших воріт, але захисники та воротар не дозволили їх реалізувати.

Вже наприкінці першого тайму студентська команда змогла зрівняти рахунок: нападник Сергій Звєрєв забив видовищний і складний гол «у дев’ятку».

Ініціатива переходила від однієї команди до іншої, тож боротьба йшла на рівних. У другому таймі студенти перейшли в наступ, але господарі були до цього готові та достойно відповіли – перейшли в контратаку та забили два швидких м'ячі.

Наші хлопці не розгубилися, організували дві швидких атаки, одна з яких закінчилась результативним ударом того ж Сергія Звєрєва.

Що ж до підсумкового рахунку товариської зустрічі, він склав 3:2 на користь збірної «Шахтоуправління «Добропілля». Обидві команди залишились задоволені результатом матчу та відзначили високий рівень гравців, швидкий темп гри та здорову спортивну атмосферу на полі.

Студентську команду поїхали підтримати співробітниці підрозділу з організації виховної роботи студентів Галина Лисенко та Маргарита Біленська.

За команду гірників вболівали представники ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ ДЕК «Добропіллявугілля» Тетяна Демієва, керівник департаменту з адміністрування персоналу, Ірина Єрмоленко, спеціаліст підрозділу з навчання персоналу, Максим Івченко, головний технолог і лідер молодіжного руху ВСП, а також Володимир Андронов, менеджер із комунікацій.

Після спільного фото та вручення сувенірів Ірина Єрмоленко та Максим Івченко закликали молодь ДонНТУ до продовження вдалої співпраці в подальшому.