Ученики и педагоги образовательных учреждений Доброполья приняли участие в областной конференции

Просмотров: 350 0 01.12.2017 в 10:00:29 Новости района
Ученики и педагоги образовательных учреждений Доброполья приняли участие в областной конференции

29 листопада 2017 р., в м. Краматорськ пройшла ІІІ обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні».

На виставці "З любов'ю про Україну" були представлені найкращі роботи учнів та педагогів освітніх закладів м. Добропілля з лозоплетіння, розпису, вишивки картин та рушників, ляльки –мотанки.

Цікавою та насиченою була робота секцій, у яких взяли участь: начальник відділу освіти Добропільської міської ради Кальченко І.В., методисти методичного кабінету Гордієнко І.М., Героєва В.І., Пономаренко С.В., директор НВК№4 Томчук С.В., педагоги освітніх закладів : Істоміна О.Л., заступник директора з виховної роботи НВК№4, Румянцева Н.А., заступник директора з НВР НВК№4, Олійник О.М.,учитель трудового навчання ЗОШ№13, Ключова М.О.,учитель української мови та літератури ЗОШ№17, Кулініч О.Б., учитель української мови та літератури НВК № 4, Деркач Н.П ,вихователь ДНЗ «Волошка», Дудушко Т.І.,учитель початкових класів НВК№4, Русінова О.Ю.,учитель початкових класів ЗОШ№18, Лихачова В.С., фахівець методичного відділу ЦДЮТ, Ляшенко Л.П.,завідувач бібліотеки НВК №1.

Методичні розробки педагогів Добропілля були гідно представлені в роботі обох порталів виставки.

На пленарному засіданні конференції директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Н.В.Оксенчук вручила Диплом І ступеня ЦДЮТ м. Добропілля за перемогу в обласному конкурсі відеороликів – візитівок з національного виховання «Національне виховання – майбутнє держави» в номінації «Найкращий відеоролик позашкільного навчального закладу». Вітаємо наших переможців!


Ученики и педагоги образовательных учреждений Доброполья приняли участие в областной конференции


Источник: Сайт города Доброполье


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх