Состоялось пленарное заседание 17-й внеочередной сессии районного совета

Просмотров: 856 0 13.07.2017 в 11:00:17 Новости района
Состоялось пленарное заседание 17-й внеочередной сессии районного совета

Депутати Добропільської районної ради зібралися на позачергову сесію, щоб надати згоду на створення Білозерської міської об’єднаної територіальної громади. 

Так, 5 липня 2017 року Білозерською міською радою та Нововодянською сільською радою Добропільського району було прийнято рішення про об’єднання територіальних громад в Білозерську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Білозерське.

Згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Білозерська міська рада звернулася до Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації та Добропільської районної ради з проханням надати згоду щодо зміни підпорядкованості міста Білозерське та селища Бокове Добропільської міської ради Добропільському району та зміни меж району.

Це звернення і стало підставою для скликання позачергової сесії Добропільської райради.

Відсутність відповідного рішення районної ради загальмувало б процес підготовки документів до Центральної виборчої комісії для призначення перших виборів депутатів міської ради та міського голови.

Після бурхливого обговорення районними депутатами прийнято позитивне рішення з даного питання.


Источник: http://ddk.dn.ua


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх