Зустрічайте учасників цьогорічного проекту!

Просмотров: 940 0 15.04.2011 в 09:19:29 Новости группы
Підготовка до проекту вже набирає таких швидкостей, що тільки й встигай слідкувати за новинами: не встигли координатори завершити робочі візити із підготовчими тренінгами до учасників цьогорічного проекту, як вже став відомий перелік учасників проекту!

Процес відбору, як завжди, був дуже нелегким, адже цьогоріч нам треба було відібрати лише 12 учасників з-посеред 40 заявок, які надійшли нам з 15 країн ЄС і не-ЄС: від Іспанії до Білорусі, від Естонії і до Болгарії.

Усі заявки були дуже цікавими, і нам було дуже приємно читати чудові мотивації, однак правила — завжди суворі, тож ми обрали для участі у проекті наступних 12 молодих людей:

1. Андре Сіда Мокану (Румунія)
2. Блазей Заяц (Польща)
3. Денес Пал Угорщина)
4. Федеріко Поццоні (Італія)
5. Язепс Круковскіс (Латвія)
6. Катерина Кравчук (Україна)
7. Лукаш Цудни (Польща)
8. Мартіна Кюнер (Німеччина)
9. Маттео Каццулані (Італія)
10. Ніка Фарнворс (Великобританія)
11. Вероніка Сенкуте (Литва)
12. Урбан Якса (Словенія)

Ми щиро вітаємо усіх учасників і вже не дочекаємося, коли вони долучаться до нашого великого, цікавого і дуже інтенсивного проекту "Євроавтобус-4: Європейська молодь — українським громадам”.

Також ми вдячні молодим людям, яких не було відібрано для участі у цьогорічному проекті — на їхні заявки ми чекаємо наступного року.

Більш детальна інформація про 12 учасників цьогорічного проекту буде найближчим часом розміщена на нашому сайті у розділі "Учасники”, тож не перемикайте свої браузери :)

Источник: сайт міста Добропілля
Система комментирования SigComments
ComForm">
avatar
Наверх