У Львові відкрита школа кіно

Просмотров: 899 1 02.04.2010 в 10:02:44 Новости группы

Школа відкрита за участю львівської «Школи реалізації ідей», як окремий напрям, пов'язаний з кіно ідеями. Львівська школа реалізації ідей – учбовий центр, який допомагає програмістам вчитися і практикуватися одночасно, і такий же підхід (одночасне навчання і практика) покладені в основу школи кіно.

 

Школа кіно є школою кіно в найширшому сенсі слова, вчитиме і практикуватиме всьому, що має хоч би щонайменше відношення до кіно, включаючи не лише творчі і виробничі напрями (сценаристи, режисери, актори, оператори і так далі), але також і діловий напрям (маркетинг, реклама, менеджмент, і так далі)  

 

Зараз на початку своєї роботи школа працює лише в дистанційному режимі, надає свої послуги через Інтернет, і лише для тих, хто бажає стати сценаристами.

 

Сайт школи можна відвідати тут, і там же оглянути рекламу (конкретно,  тут), побачити, чим львівська школа кіно відрізняється та вигідніша від інших кіно шкіл. 

 

Оскільки школа кіно вчить і практикує одночасно, перерахуємо перші 8 фільмів, на прикладі яких це здійснюється, а також надамо коротку анотацію про них, та про те,  які кіно знання і навики через подібну практику отримуватимуть клієнти школи.

 

Google: пошуковою системою Google користуються всі, тому фільм з назвою Google подивляться  всі (знання і навик про так звану «абсолютну ідею фільму»)

 

Снігуронька: навіть дорослими ми залишаємося трохи дітьми, і в глибині нас живуть дитячі казки. Фільм «Снігуронька» - комбінація з дитячої казки і реалій дорослого життя (знання і навик про зв'язок відомого і нового, аналогом є фільм «Сплеск» про Русалочку і сучасний Нью-Йорк) 

 

Бог Війни: романтична фантастика (знання і навик про впізнання обстановки, коли щоб продати кіно до Америки треба зняти кіно, впізнане Америкою)

 

Вмирати не боляче: історія хлопчика-солдата з Карпат. Його батько і дід у складі УПА воювали проти рад, а він був покликаний в радянську армію, коли підійшов його вік служити. Він потрапляє до Афганістану і стає перед вибором робити по відношенню до афганських людей  те ж саме, що ради і їх армія робили колись проти його земляків (знання і навик про так звану «міжнародну тему в кіно»)

 

Щоденник батька: філософія цього фільму не залишить байдужим нікого, а чисто кіношна інтрига і екшн створюють непідробну кіно цікавість глядача до цього фільму з найперших секунд і до кінця фільму. Дія фільму відбувається в 2017 році, коли настає час виведення Чорноморського флоту Росії з Севастополя, і обертається навколо стосунків трьох країн, Росії, України і США. Одночасно цей фільм - фільм про любов і про того, хто любить, і саме це є центр тяжіння всього фільму (знання і навик про те, що кіно історія завжди не  про щось, а про когось і його мотивації, плюс ще раз знання і навик про міжнародну тему в кіно, знову)

 

Квест: романтична фантастика (знання і навик про те, як робити фільм хоча і схожим на інші фільми, але одночасно все ж повністю свіжим і оригінальним; у фільмі «Квест» такими попередніми фільмами-аналогами є «Титанік», «Матриця» і «Аватар») 

 

Ще 2 фільми з цих 8 фільмів тренують знання і навик про так звану «романтичну комедію» і її умови, це:

 

Інтернет і Леді: головний герой фільму вирішує потренуватися в Інтернеті, як будувати стосунки з жінками, щоб потім застосувати результат в реальному житті до своїх стосунків з дівчиною, в яку закоханий і перед якою почуває себе нерішучим. Несподівано тренування стає його другою любов'ю, і всі проблеми трикутника любовних стосунків падають на нього, хто не готовий навіть до звичайних стосунків. Комедійний характер фільму створюється тим, що спочатку головний герой видає себе за свого батька, користуючись його сторіночкою в популярній соціальній мережі Інтернету, а потім намагається втекти від своєї любові і самого себе.

 

Потанцюємо: головна героїня фільму закохана в танці і залишається без партнера, потім її партнером стає шведський принц, але вона не знає про це, і думає, що він звичайний швед

(друга назва фільму «Do you speak English ?» із-за назви історії, на основі якої робиться цей фільм) 

 

Короткий переказ фільмів (за винятком фільму Google) можна для бажаючих проглянути тут:

Google  *  Снігуронька  *  Бог війни  *  Вмирати не боляче   *  Щоденник батька  (також детальніше 1, 2, 3, 4, 5) Квест  *  Інтернет і Леді  *  Потанцюємо

 

Вихід всіх 8 фільмів на екрани і перший об'єднаний випуск львівської кіно школи планується здійснити 12 серпня 2012 року, тобто через 2 роки та 134 дні, а масштабну презентацію цієї майбутньої масштабної події здійснити 12 серпня поточного 2010 року


Источник: сайт міста Добропілля
Система комментирования SigComments
avatar
1 Vlados • 10:03:44, 02.04.2010
А ведь год назад эта идея была на нашем сайте и никто не верил в реализацию, теперь это право ушло во Львов:(
ComForm">
avatar
Наверх