заказать цветы в Доброполье онлайн

Любители активного и познавательного отдыха осилили маршрут в 30 км по Добропольскому району

Переглядів: 1385 0 14.09.2017 в 10:00:07 Новини спорту
Любители активного и познавательного отдыха осилили маршрут в 30 км по Добропольскому району

10 вересня в рамках проекту «Добропілля – територія змін» відбулась перша краєзнавча вело-подорож по мальовничим куточкам Добропільського краю, повідомляє Добропільська міська рада. Цього разу любителі активного та пізнавального відпочинку подужали маршрут в 30 км (м. Добропілля – с. Святогорівка – с. Завидо-Кудашево – с. Ракша).

Під час подорожі учасники познайомились з історією однієї з найстаріших шкіл Добропільщини (1913 рік заснування), що знаходиться у с. Святогорівка. Відвідали рукотворне озеро та місце «панського» саду, що належали княгині Кудашевій.

Представники ГО «Східний вітер», а саме Олександр Гоголь та Олександр Петренко, зробили цей уїк-енд активним, цікавим та змістовним. Дякуємо всім, хто знайшов в собі сили та долучився до краєзнавчої вело-подорожі.

Осінь ще радує гарною погодою, яскравими барвами та теплими деньками, тож не втрачайте можливості, долучайтесь до вело-прогулянок. На вас чекають цікаві маршрути та яскраві враження.

Проект «Добропілля – територія змін» реалізується в межах програми «Містки громадської активності», яка фінансується Європейським Союзом та впроваджується у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава), а також за підтримки Добропільської міської ради, ГО «ДЦМ ДОБРО», ГО «ЦМР Добропілля» та Центральної міської бібліотеки.


Джерело: http://shkvarki.org


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх