заказать цветы в Доброполье онлайн

В Добропільській громаді буде проведено профілактичну пероральну вакцинацію проти сказу

Переглядів: 383 0 19.11.2021 в 10:30:13 Новини району
В Добропільській громаді буде проведено профілактичну пероральну вакцинацію проти сказу

З метою профілактики сказу та зменшення захворюваності серед диких тварин (вовки, лисиці та єнотоподібні собаки) протягом листопада 2021 року (з 16 листопада) на території Донецькій області та, в тому числі, в Добропільській громаді буде проведено профілактичну пероральну вакцинацію в дикій фауні. Тобто буде застосовано вакцину, яка потрапляє в організм тварини при поїданні.

Вакциноутримуючі принади розкладатимуться на узбіччях лісових доріг, по лісосмугах та в інших місцях, де мешкають тварини. В зв’язку з цим звертаємось до мешканців району, і особливо це стосується дітей та підлітків, – прохання не чіпати незнайомі предмети на узбіччі лісу, лісових галявинах та уздовж стежок. Принада має вигляд брикетів коричневого кольору розміром з сірникову коробку. Просимо всіх дорослих провести роз’яснювальні бесіди з дітьми!

За більш детальною інформацією можна звертатись до державної установи ветеринарної медицини за телефоном – 2-89-26.

Вакцину наземним методом розкладатимуть робочі групи у складі спеціалістів Добропільського управління ГУ ДПСС в Донецькій області, працівників державних ветеринарних установ району та працівників лісового та мисливського господарства.

Нагадуємо, що сказ – це одна із найнебезпечніших інфекційних хвороб, якою хворіють не тільки всі види тварин, а й люди. Завжди ураження вірусом сказу проходить при контакті з хворою твариною, при укусах та ослиненні хворою твариною. Хворі тварини гинуть, помирають також і люди, якщо їм своєчасно не надана антирабічна допомога.

Хворі на сказ тварини можуть бути пригніченими або неспокійними, відмовляються від їжі та води, а також бояться світла. У тварин прихований період перебігу захворювання триває 7-8 днів. Саме тому небезпечними можуть бути навіть здорові на вигляд тварини. В жодному разі не слід наближатись до тварин з підозрілою поведінкою.

Адміністрація Добропільського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області.


Джерело: Добропільська міська рада


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх