заказать цветы в Доброполье онлайн

В Доброполье мошенница под предлогом обмена денег обманула 90-летнего мужчину на 40 000 гривен

Переглядів: 920 0 10.06.2018 в 15:00:52 Новини поліції
В Доброполье мошенница под предлогом обмена денег обманула 90-летнего мужчину на 40 000 гривен

90-річний чоловік повіривши в грошову реформу, про яку йому розповіла незнайомка, втратив усі свої заощадження. Наразі правоохоронці встановлюють особу шахрайки.

До Добропільського відділення поліції надійшла інформація від 90-річного місцевого мешканця про те, що незнайомка під приводом обміну грошей заволоділа 40 тисячами гривень потерпілого, «обмінявши» у нього справжні гроші на білі папірці.

З'ясувалось, що до дідуся прийшла незнайома жінка, яка представилась працівницею фінансової установи, та розповіла, що у зв'язку з входом України до Євросоюзу, треба усі гривні обміняти на євро. Пенсіонер, повіривши незнайомці, виніс і віддав їй усі свої грошові заощадження. Шахрайка перерахувала гроші, поклала їх у три паперові конверти, заклеїла та поставила печатку "Оплачено". Конверти жінка повернула потерпілому, сказавши, що у понеділок прийде інспектор фінансової установи, який принесе євро, а запечатані паперові пакети забере.

Після того, як незнайомка пішла, пенсіонер вирішив поділитись "новинами" із сусідами. Останні, не повіривши в таку реформу, запропонували дідусю оглянути вміст конвертів. І дійсно, замість гривень в середині були звичайні білі папірці. Зрозумівши, що потрапив на гачок шахраїв, потерпілий звернувся до поліції.

За даним фактом слідчими Добропільського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліція вживає заходи для розшуку зловмисника. Триває досудове розслідування.

Поліцейські закликають громадян бути пильними та нагадують, що всі розмови про будь-які «грошові реформи» в Україні – фейк і видумка пройдисвітів.


Джерело: http://pokrovsk-police.dn.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх