заказать цветы в Доброполье онлайн

В Доброполье выявили факты продажи алкогольных и табачных изделий несовершеннолетним

Переглядів: 1447 0 23.08.2017 в 13:00:29 Новини поліції
В Доброполье выявили факты продажи алкогольных и табачных изделий несовершеннолетним

Співробітники поліції проводять спеціальні рейди, метою яких є виявлення недобросовісних продавців, які не звертають увагу на діюче законодавство та  вік покупців і продають дітям алкогольні напої та цигарки. Двох таких реалізаторів виявлено в Добропіллі. Правопорушникам доведеться сплатити штраф.

Правоохоронці Добропільського відділення поліції, обходячи торгівельні заклади міста з метою виявлення правопорушень, помітили як продавець одного супер-маркету продала хлопцю сигарети. Спочатку поліцейські підійшли до юнака і поцікавилися скільки йому років. Почувши у відповідь, що покупцю тільки-но виповнилося 16, стражі порядку звернулися до продавця і запитали, чому жінка не уточнила вік хлопця, не попросила відповідні документи і продала йому тютюнові вироби. У відповідь продавець лише знизала плечима та вибачилась, але її діє – це грубе порушення ст. 156 ч. 2 (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами) КУпАП, тому штрафу не оминути.

Цього ж дня аналогічний випадок стався і в с.Шахове Добропільського району. Там на порозі місцевої крамниці поліцейські звернули увагу на дівчину із слабоалкогольним напоєм у руках. Поспілкувавшись із нею, правоохоронці дізналися, що дівчині скоро буде 17 років та щойно вона «без проблем» придбала напій. Продавець не став відпиратися і підтвердив факт продажу алкогольної продукції неповнолітній, але від будь-яких пояснень відмовився.

В обох випадках співробітники поліції склали адміністративні протоколи відносно не добропорядних реалізаторів за вчиненні правопорушення. Наразі дані матеріали направлені на розгляд до адміністративної комісії міста Добропілля для прийняття відповідного рішення. Також правоохоронці провели профілактично-попереджувальні бесіди з іншими продавцями торгівельних закладів і вкотре нагадали, яку шкоду неповнолітнім може завдати вживання спиртних та тютюнових виробів, а також попередили, що в разі повторних спроб продажу такої продукції молоді, запобіжні заходи відносно порушників будуть більш жорсткішими.


Джерело: http://ddk.dn.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх