заказать цветы в Доброполье онлайн

Рада підтримала зміни щодо присвоєння спецзвань у поліції

Переглядів: 312 0 26.12.2020 в 12:00:32 Новини України
Рада підтримала зміни щодо присвоєння спецзвань у поліції

Проектом акта пропонується внести зміни до низки статей Закону України «Про Національну поліцію».

У п’ятницю, 18 грудня, Верховна Рада прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Національну поліцію» (щодо відрядження поліцейських до органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання та присвоєння спеціальних звань відрядженим (прикомандированим) поліцейським)».

Законопроектом пропонується внести зміни до статей 47, 48, 59, 71, 80 та 83 Закону України «Про Національну поліцію».

Проектом, зокрема, передбачається усунути термінологічну неточність у тексті Закону, замінивши слова «вищий навчальний заклад» і «навчальний заклад» словами «заклад вищої освіти».

Документом також пропонується уточнення до процедури присвоєння спеціальних звань поліцейським, які є відрядженими до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який здійснює підготовку поліцейських.

Законопроектом запропоновано норми щодо затвердження Кабінетом Міністрів України переліку посад, які можуть бути заміщені поліцейськими, та граничних спеціальних звань за цими посадами в державних органах, підприємствах, установах, організаціях. При цьому затвердження переліку посад, які можуть бути заміщені поліцейськими, та граничних спеціальних звань за цими посадами у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, пропонується делегувати Міністерству внутрішніх справ України.


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх