заказать цветы в Доброполье онлайн

Прохідники державного підприємства «Добропіллявугілля-видобуток» показали відмінні результати

Переглядів: 700 0 01.06.2021 в 09:30:26 Новини підприємств
Прохідники державного підприємства «Добропіллявугілля-видобуток» показали відмінні результати

Відмінні результати роботи показують прохідники державного підприємства «Добропіллявугілля-видобуток»: в травні вони сумарно пройшли понад 1000 метрів розкривних і підготовчих гірничих виробок. Це означає, що шахти планомірно розвиваються відповідно до затвердженої програми.

- Проведенню гірничих виробок і перспективному розвитку шахт в державному підприємстві «Добропіллявугілля-видобуток» виділяється першочергова увага, - говорить технічний директор держпідприємства Ігор Іванович Малянчук. - Майбутнє шахт «Добропільська», «Алмазна» і «Новодонецька» створюють прохідники вже сьогодні. У травні всі сім наших прохідницьких бригад спрацювали на «відмінно» і пройшли 1080 метрів. В середньому темпи проведення виробок складають більше 5 метрів за добу.

Особливо хочу відзначити високопродуктивну роботу бригад Сергія Литвинова і Андрія Стрільцова, які готують 3-ю північну лаву на шахті «Алмазна»: ними за травень пройдено 258 і 220 метрів відповідно. Відмінно працюють прохідники бригади Руслана Мельника на шахті «Новодонецька», які ведуть підготовку гірничими роботами виїмкової дільниці 1-ої північної лави пласта k7 - в травні пройдено 230 метрів. Також слід відзначити роботу енергомеханічних служб шахтоуправлінь «Добропільське» та «Новодонецьке», завдяки яким підтримується у належному стані прохідницьке обладнання.

І.І.Малянчук підкреслив, що саме від результативної роботи прохідників безпосередньо залежить майбутнє шахт і своєчасне забезпечення фронтом очисних робіт добичників, а, отже, і стабільна робота підприємства з видобутку вугілля. Технічний директор ДП «Добропіллявугілля-видобуток» впевнений, що прохідники впораються з усіма поставленими завданнями і намічені обсяги будуть виконані у встановлені терміни.


Джерело: https://www.facebook.com


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх