«Ми так давно готуємось, хай вже йдуть» – біля Добропілля готуються до можливого загострення бойових дій + ВІДЕО

Переглядів: 3471 0 21.04.2021 в 10:30:31 Суспільство
«Ми так давно готуємось, хай вже йдуть» – біля Добропілля готуються до можливого загострення бойових дій + ВІДЕО

На Донеччині ветерани готуються до можливого загострення бойових дій з боку Росії. Днями біля Добропілля пройшов вишкіл активістів обласної громадської спілки «Захисники Донеччини».

Близько 60 представників громадського руху «Захисники Донеччини» з 12 міст Донецької області оновлювали навички у стрельбі, тактиці бою, саперній справі та медицині. За словами організатора вишколу Геннадія Четверьова, охочих взяти участь було більше, але кількість учасників обмежили; одночасно тренується чотири представники від міста, потім вони передають отримані знання своїм побратимам на місцях, а наступного разу вже інша четвірка приїздить на навчання.

Віталій Пилипенко, колишній командир взводу розвідки 81 ОМБр, який на вишколі був присутній як інструктор з тактики бою, розповів, що ветерани Донеччини не бояться посилення російської агресії, бо тривалий час готувалися до цього. Нині Віталій є депутатом Дружківської міської ради, але каже, що готовий знов взяти до рук автомат.

У лавах громадських організацій на Донеччині багато людей, які мають військовий досвід. Вишколи та бойові злагодження на Добропільщині проходять постійно. Вперше у 2015 році разом із поліцією громадські активісти відпрацювували заходи з оборони міського відділку поліції. А з 2016 року до спільних з військовими навчань залучалися жителі інших міст Донецької області. 


Джерело: https://www.radiosvoboda.org


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх