заказать цветы в Доброполье онлайн

Як дізнатися деталі порушення, яке зафіксувала камера автофіксації

Переглядів: 252 0 04.03.2021 в 12:00:46 Новини України
Як дізнатися деталі порушення, яке зафіксувала камера автофіксації

Міністр інфраструктури Владислав Криклій виносить на засідання уряду 3 березня питання про затвердження Порядку надання інформації про порушення правил дорожнього руху, які зафіксували автоматичні камери фотовідеофіксації порушень ПДР. Варто відзначити, що більшість положень цього проекту стосується повноважень або обов’язків МВС. Втім, розробило і подає його чомусь Міністерство інфраструктури.

Як зазначає міністерство, ухвалити цей порядок потрібно на виконання вимог законодавства, яке передбачає, що власник чи особа, яка безпосередньо користується транспортним засобом, повинна мати можливість отримати від правоохоронців інформацію про адміністративне правопорушення, зафіксоване автоматичними камерами.

Перше, що треба відзначити – отримати таку інформацію можна буде безкоштовно. Це передбачено не лише у проекті, але й у чинних положеннях КУпАП, на основі яких цей проект розробили.

Пропонований порядок

Звернутися за інформацією про автоматично зафіксоване правопорушення за пропозицію Міністерства інфраструктури зможе «відповідальна особа», якою може бути:

  • Власник транспортного засобу (ТЗ);
  • Належний користувач, інформацію про якого внесено до Єдиного державного реєстру ТЗ;
  • Керівник юридичної особи, за якою зареєстрований ТЗ, або особа, яка виконує його повноваження.

Відповідальна особа для отримання такої інформації повинна звернутися до будь-якого сервісного центру МВС (незалежно від місця реєстрації проживання чи ТЗ) із відповідною заявою. У цій заяві необхідно буде зазначити, куди хочете отримувати запитувану інформацію та відповідно номер телефону та/або електронну пошту. Варто відзначити, що інформацію про номер телефону та електронну пошту МВС після такої заяви внесе до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Після такої заяви та вчинення порушення відповідальна особа буде отримувати повідомлення, в якому буде зазначено наступне:

  • Орган, яким прийнято рішення про накладання стягнення за адміністративне правопорушення;
  • Інформація особу, яка винесла постанову про адміністративне правопорушення;
  • Дата прийняття такого рішення (винесення постанови);
  • Стаття КУпАП, вимоги якої порушено;
  • Посилання на інформацію про правопорушення, розміщену на офіційному сайті МВС.

Крім відповідного посилання у повідомленні, порядок також передбачає, що на сайті МВС має функціонувати сервіс пошуку інформації про порушення за номером ТЗ, серією та номером бланка про реєстрацію ТЗ.


Джерело: https://sud.ua

Мітки: пдд


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх