заказать цветы в Доброполье онлайн

Історію міста створюють люди: Олена Євгеніївна Баликіна

Переглядів: 532 0 01.09.2020 в 11:30:16 Суспільство
Історію міста створюють люди: Олена Євгеніївна Баликіна

Олена Євгеніївна Баликіна,  завідувач дитячого садочка № 34 «Вуглик»  

Олена Євгеніївна Баликіна – висококваліфікований педагог, майстер своєї справи, людина високої моралі та сумлінного ставлення до роботи.

Вже 33 роки вміло керує дитячим садочком «Вуглик», дарує своє серце, любов, професіоналізм дошкільнятам і педагогам. За цей час випускниками до школи стали понад 2000 малюків.

Хочеться зауважити, що «Вуглик» є найбільшим закладом дошкільної освіти в нашому місті та найпрогресивнішим. Провідною ідеєю роботи Олени Євгеніївни є втілення сучасного підходу  керівництва, що базується на повазі, довірі і успіху, зорієнтованому, передусім, на створення комфортних умов для творчої діяльності педагогів з дітьми. Вона охоче ділиться з колегами своїм досвідом роботи та професійними знаннями.

Під її керівництвом педагоги дошкільного закладу стали активними учасниками та переможцями конкурсів професійної майстерності, методичних фестивалів. Діяльність Олени Євгеніївни високо оцінено в місті та Україні, що підтверджується знаком «Відмінник освіти України», почесними грамотами Департаменту освіти і МОН України.

Таких успіхів їй вдалося досягти завдяки таким рисам як принциповість, вимогливість, чуйність, тактовність.

Стіни дитячого садочка вже давно стали для Олени Євгеніївни другою домівкою, колеги – родиною, а про дітлахів годі і казати. Вся її діяльність свідчить про те, що людина обрала професію за покликанням.


Джерело: https://mrd.gov.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх