Де мають право перевіряти COVID-сертифікати

Переглядів: 1242 0 11.11.2021 в 09:00:41 Новини України
Де мають право перевіряти COVID-сертифікати

У яких закладах ніхто не може перевіряти у відвідувачів наявність документу про щеплення.

Поліція Київської області за матеріалами МОЗ та НПУ повідомляє, що норма про наявність документу про вакцинацію не поширюється на відвідування банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на будь-якому рівні епідембезпеки. Тобто у вказаних закладах ніхто не може перевіряти у відвідувачів наявність документу про щеплення.

Водночас, чинні карантинні норми передбачають, що на червоному рівні епідембезпеки працювати можуть лише ті громадські заклади, де 100% персоналу та відвідувачів вакциновані або мають негативний тест на COVID-19.

Тобто, у вказаних закладах вже йдеться про можливість перевірки документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19.

Для того, щоб обмеження жовтого чи червоних рівнів не стосувались громадських закладів чи масових заходів, співробітники чи організатор мають перевірити відповідні документи у відвідувачів.

У випадку, якщо відвідувачі таких закладів відмовляються їх надати, то суб’єкт господарювання має повне право відмовити у своїх послугах. У першу чергу йдеться про те, що заклади мають дотримуватись правил роботи в час карантину, затверджених Постановою Кабмі


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх