заказать цветы в Доброполье онлайн

Жители Доброполья могут взять на воспитание детей, которые попали в сложные жизненные обстоятельства

Переглядів: 621 0 17.11.2018 в 15:30:50 Суспільство
Жители Доброполья могут взять на воспитание детей, которые попали в сложные жизненные обстоятельства

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, в якій передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

До сім’ї патронатного вихователя можуть бути влаштовані діти, які потрапили в складні життєві обставини, а саме:

- новонароджені діти, залишені в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров`я, або яких відмовилися забрати батьки чи інші родичі,

- підкинуті, знайдені діти,

- безпритульні діти,

- діти з сімей, в яких існує загроза їхньому життю та здоров‘ю,

- діти, які зазнали насильства, жорстокого поводження,

- діти, в яких батьки або особи, які їх заміняють, померли, безвісно відсутні,

- діти, переміщені із тимчасово окупованої території, або району проведення бойових дій в зоні АТО,

- інші діти, які за різних обставин певний час не можуть перебувати у власній сім‘ї або їхні батьки чи особи, які їх заміняють, не можуть піклуватись про них.

Одночасно більше однієї дитини під патронат в одну сім’ю влаштовується виключно в одному випадку: діти (не залежно від їх кількості), які є братами-сестрами, або до влаштування під патронат проживали в одній родині.

Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки. Більш детальну інформацію про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись у службу у справах дітей Добропільської міської ради за адресою: вул. Першотравнева, буд. 83, каб. 222, тел. 2-78-63.


Джерело: https://mrd.gov.ua

Мітки: дети, Семья
avatar
Загрузка...
Наверх