Юрист з Добропілля у петиції до Президента просить встановити єдиний податок із заробітної плати

Переглядів: 311 0 09.09.2019 в 11:30:56 Суспільство
Юрист з Добропілля у петиції до Президента просить встановити єдиний податок із заробітної плати

На сайті Президента України житель Донеччини Іван Якунін створив петицію, у якій просить встановити єдиний податок із заробітної плати і єдину форму звітності. На його думку, це знизить навантаження на малий бізнес і стимулюватиме вихід із “тіні”

Автор петиції – юрист, податковий консультант Іван Якунін. Підприємець вважає, що запровадження єдиного податку стимулюватиме малий бізнес виходити із тіні і працювати законно, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на сайт Президента України

Автор петиції Іван Якунін пропонує запровадити єдиний податок із заробітної плати. Для цього замінити три існуючі податки та збори (податок на доходи фізичних осіб - 18%, військовий збір - 1,5 % та єдиний соціальний внесок - 22%) на один - єдиний податок із заробітної плати, який буде сплачуватися на єдиний казначейський рахунок, а казначейська служба буде самостійно направляти його до потрібних бюджетів та фондів.

Розмір єдиного податку із заробітної плати пропонує зменшувати поступово: наприклад почати з 40% до 30%.

“Новації будуть сприяти виводу зарплати з «тіні» і стимулюванню створення нових легальних робочих місць, надасть значне полегшення ведення бізнесу, надасть поштовх до розвитку економіки України, зростання добробуту громадян, підвищить рівень соціальної захищеності”, - ідеться у тексті петиції.

Петиція опублікована 27 серпня 2019 року, її можна підтримати за посиланням.

Щоб петиція була розглянута, вона має набрати 25 000 підписів.


Джерело: https://bizshid.com
avatar
Загрузка...
Наверх