Боксеры из Доброполья получили ряд наград в крупных турнирах

Переглядів: 1996 0 27.10.2016 в 14:45:05 Новини спорту

Боксери дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Добропільської міської ради у жовтні місяці 2016 року взяли участь у ряді змагань різного рівня. ДЮСШ міста Українська проводила Відкриту Першість спортивної школи, де прийняли участь спортсмени з міст Селидове, Гірняка, Українська, Мирнограду, Покровська, Білозерського і Добропілля. Наші вихованці показали гарний результат. І місця зайняли: у ваговій категорії до 44 кг. Артем Никитенко, до 56 кг., Іван Джура, до 63 кг., Єгор Кравцов-Марич, до 66 кг., Головцов Артем, ІІ місця посіли: у ваговій категорії до 50 кг. – Костянтин Кучик та до 52 кг. - Богдан Дегтярев.

У місті Одеса з 16 по 24 проводились V Спортивні ігри школярів України 2016 з різних видів спорту. У змаганнях прийняло участь 160 боксерів з 24 областей країни. Збірну команду Донецької області представляло 10 спортсменів, з яких були два представника міста Добропілля – Олександр Біліменко та Максим Ляш.  Хочеться відзначити, що з усіх боксерів Донецької області Олександр єдиний завоював срібну медаль. Максим зайняв V місце Уперше дебютував на Чемпіонаті України у місті Надвірна (Івано-Франківська обл.) з боксу юний боксер - Іван Джура де також посів V місце. Але для такого рівня змагань це дуже гарний виступ.

Побажаємо тренеру Олександру Миронюку та його вихованцям удачі! Успіхів! Перемог!