Загрузка...

При поддержке ПРООН в Добропольском районе будут реализованы несколько проектов местного развития

Просмотров: 789 0 12.03.2016 в 13:53:59 Новости района
При поддержке ПРООН в Добропольском районе будут реализованы несколько проектов местного развития

10 березня голова Добропільської районної ради взяла участь у засіданні обласної координаційної ради Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» .

З вітальним словом до учасників заходу звернувся Кунара Дхал – радник Програми ООН з питань відновлення управління та стабілізації у Донецькій області. Метою Проекту є сприяння сталому соціально – економічному розвитку громад.

До речі, Угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН та Добропільською, Світлівською, Шилівською, Октябрською сільськими радами були підписані ще в минулому році. На засіданні координаційної ради затверджено заходи щодо забезпечення виконання Угоди.

На території Добропільського району в 2016 році планується реалізувати проекти з освітлення вулиць Добропільської та Світлівської сільських рад, та капітального ремонту водопостачальних мереж Шилівської та Октябрської сільських рад. Даним проектам запланована фінансова підтримка громадських ініціатив на загальну суму 40 тисяч доларів США.


Источник: Добропільська районна рада

avatar
Наверх