Житель Добропольского района добровольно принес оружие в полицию

Переглядів: 1383 0 25.08.2017 в 09:00:18 Новини поліції
Житель Добропольского района добровольно принес оружие в полицию

В Покровській оперативні зоні триває місячник добровільної здачі зброї. Усі громадяни, які мають у незаконному володінні мисливську, нарізну та гладкоствольну зброю мають змогу добровільно її здати, а також зареєструвати в передбаченому законом порядку і уникнути кримінальної відповідальності. Саме так і зробив 50-річний мешканець Добропільщини.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся чоловік із заявою про те, що він хоче здати рушницю. Виявилося, що мешканець Добропільського району дізнався про те, що зараз проходить місячник добровільної здачі зброї і згадав, що його син поїхав жити до іншої країни, а вдома залишив рушницю. Щоб уникнути проблем із законом, а також не наражати на небезпеку інших членів родини, законослухняний чоловік вирішив позбутися зброї, тому приніс її до поліції.

У чоловіка вилучено рушницю ІЖ-43.

Відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачена частиною 1 статті 263 Кримінального Кодексу України та тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років. В той же час, згідно третьої частини статті - особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої. Таким чином, добропільчанину не загрожує кримінальна відповідальність, а його вчинок – це приклад для інших.

Поліція вкотре нагадує, що зберігання зброї без дозвільних документів це не тільки кримінальне правопорушення, але і небезпека для оточуючих.


Джерело: http://pokrovsk-police.dn.ua


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх