заказать цветы в Доброполье онлайн

Зачинила у квартирі на 11 днів: киянка морила голодом власних дітей

Переглядів: 800 0 08.07.2021 в 10:00:29 Суспільство
Зачинила у квартирі на 11 днів: киянка морила голодом власних дітей

Жінка на 11 днів залишила в квартирі двох своїх дітей — однорічного сина та дворічну доньку.

У Києві засудили до 12 років позбавлення волі жінку, яка заморила голодом свою дитину. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За результатами підтримання публічного обвинувачення прокурорами Голосіївської окружної прокуратури міста Києва до 12 років позбавлення волі засуджено жінку, яка на 11 днів залишила в квартирі двох своїх дітей, один з яких помер від голоду.

Відомо, на початку грудня 2016 року обвинувачена на 11 днів залишила в квартирі двох своїх дітей  - однорічного сина та дворічну доньку. Повернувшись додому, жінка виявила хлопчика мертвим, а дівчинку – без свідомості.

29 серпня 2019 року Голосіївський районний суд міста Києва засудив обвинувачену до 8 років за ч. 3 ст. 135 КК України (залишення в небезпеці).

Оскільки прокуратура наполягала на призначенні жінці довічного позбавлення волі за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство малолітньої дитини), вказаний вирок був оскаржений в апеляційній інстанції.

18 грудня 2019 року Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури міста Києва, скасував вирок Голосіївського райсуду столиці, а кримінальне провадження направив на новий судовий розгляд у той же суд в іншому складі суду.

У ході судового розгляду прокурор повністю довів  вину обвинуваченої та вироком Голосіївського районного суду від  05 липня 2021 року жінку визнано винною у вчиненні злочину за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України та засуджено до 12 років позбавлення волі.

Обвинувачена перебуває під вартою.


Джерело: https://sud.ua

Мітки: дети, голод


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх