Добропiльськi поліцейські повернули трьох зниклих неповнолітніх дівчат

Переглядів: 1122 0 09.08.2020 в 07:30:04 Новини поліції
Добропiльськi поліцейські повернули трьох зниклих неповнолітніх дівчат

Минулого вечора вихователі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей виявили відсутність трьох дівчат віком 12, 13 та 16 років й повідомили про це на лінію 102. На ранок трьох неповнолітніх втікачок було знайдено в Краматорську.

Вчора о 21.00 до чергової частини Добропільського відділення поліції надійшло повідомлення від завідувача добропільського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей про те, що троє неповнолітніх дівчат самостійно залишили заклад і місце їх знаходження невідомо.

Отримавши детальний опис зовнішності та одягу дівчат, правоохоронці негайно розпочали пошуки. Поліцейські об’їжджали вулиці Добропілля та населених пунктів, розташованих поблизу, почісували лісосмуги, опитували людей. Орієнтування з прикметами зниклих були розповсюджені на блок-постах, авто та залізничних вокзалах, у місцях масового скупчення людей.
Сьогодні о 6.30 до добропільської поліції зателефонували колеги з сусіднього Краматорську, які повідомили, що до них прийшли троє дівчат й сказали, що вони загубились. Як виявилось – це були ті самі «мандрівниці», яких всю ніч шукали поліцейські.

В ході бесіди із правоохоронцями, дівчата сказали, що вони хотіли потрапити до оздоровчого табору м. Святогірська, з якого вони повернулись напередодні.


Джерело: Покровський відділ поліції Донецької області


Агентство недвижимости Дом ДобропольеComForm">
avatar
Наверх