заказать цветы в Доброполье онлайн

Во время пожара в Добропольском районе погибло 2 человека

Переглядів: 1208 0 08.04.2017 в 12:00:30 Новини МНС
Во время пожара в Добропольском районе погибло 2 человека

Протягом І кварталу 2017 року на території Добропільського району виникло 49 пожеж, прямі матеріальні збитки від яких склали 553 тис.грн., побічні- 1812 тис. грн. На пожежах загинуло 2 особи, вогнем знищено та пошкоджено 9 споруд та 1 одиницю авто техніки.

 

З метою попередження пожеж в Ваших будинках та кватирах слід виконувати наступні основні вимоги правил пожежної безпеки:

1. Для захисту електромережі від коротких замкнень та перевантажень встановіть захисний пристрій з нормованою межею напруги, автоматичні запобіжники або запобіжники з каліброваними плавкими вставками заводського виготовлення.

2. Замініть електропроводку з пошкодженою ізоляцією або таку, що в процесі експлуатації втратила захисні властивості.

3. Усуньте поганий контакт в місцях з’єднання електропроводів, відремонтуйте розбиті та несправні електровимикачі і розетки.

4. Не допускайте використання для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

5. Не залишайте без нагляду, у разі виходу із приміщення, увімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, праски тощо. Уходячи з дому, вимкніть їх.

6. Для обігріву приміщень використовуйте масляні обігрівачі або конвектори із закритими нагрівальними елементами, в яких є індивідуальний електрозахист і терморегулятор з функцією автоматичного відключення.

7. Відстань від обігрівачів до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м.

8. Не допускайте перевантаження електричної мережі, не вмикайте одночасно багато побутових електроприладів великої потужності.

9. Не застосовуйте саморобні та несправні подовжувачі, які не відповідають правилам улаштування електроустановок, що пред’являються до переносних електропроводок. Використовуйте тільки сертифіковані подовжувачі заводського виготовлення, куплені в спеціа­лізованих магазинах.

11. Установлюючи газові балони для постачання газом кухонних та інших плит, треба дотримуватися вимог правил безпеки в газовому господарстві та будівельних норм щодо газопостачання.

12. Забороняється зберігати в квартирах житлових будинків балони із скрапленим газом.

13. Не залишайте малолітніх дітей без догляду дорослих, зберігайте запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недоступних для них місцях.

14. Не допускається захаращувати балкони та лоджії макулатурою, старими меблями, зберігати на них легкозаймисті та горючі рідини, балони з горючим газом тощо.

15. Не паліть у ліжку!!! Паління у ліжку – одна з головних причин смертельних випадків при пожежах в оселях.

 

19- ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області.


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх