Підтримка належного стану пам’ятників, братських могил та меморіальних комплексів у Добропільському районі завжди на контролі, як у керівництва району так і місцевих голів.
Напередодні святкування Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні було проведено огляд цих об'єктів.
В ці дні закінчуються роботи щодо благоустрою пам’ятників, братських могил та меморіальних комплексів.
Одним з таких прикладів є робота працівників Золотоколодязької сільської ради спільно з військовослужбовцями віськової частини, розташованої на їх території, школярами та місцевими житялями, яка стала вже традиційною. Впорядковано пам’ятники в усіх населених пунктах ради.
4 травня в ході робочої поїздки Тамара Бєлянкіна та Лариса Пакіна оглянули пам’ятники загиблим воїнам в смт Святогорівка та селі Первомайське Нововодянської сільської ради.
До 8 травня всі роботи з благоустрою будуть завершені.
![](https://1.bp.blogspot.com/-PL_mbAENcsU/WQwtp0YAcuI/AAAAAAAAOfM/p3eduzO5j_k1bXn2p9UEwZYPqqU3sKthQCLcB/s1600/DSCN0689.JPG)
![](https://4.bp.blogspot.com/-K5lIH4LEumo/WQwtqOil5BI/AAAAAAAAOfQ/jLEcprCwrvIi9arNU2aVWJw9y5WwCMlXACLcB/s1600/DSCN0699.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-TdbMONNEnTA/WQwtq8wTEeI/AAAAAAAAOfY/dutLMrnh7IYYIUAn1sSRSQKmEnVGYII2gCLcB/s1600/DSCN0700.JPG)
![](https://4.bp.blogspot.com/-CNrgB1f5wqs/WQwtrIJRvcI/AAAAAAAAOfg/z6mi6-CzffcAsoTBzZMMiY1s8el-qHRAACLcB/s1600/DSCN0702.JPG)