заказать цветы в Доброполье онлайн

В Добропіллі привітали неповнолітнього суб’єкта пробації з нагоди святкування державних свят

Переглядів: 750 0 21.08.2020 в 12:30:54 Новини поліції
В Добропіллі привітали неповнолітнього суб’єкта пробації з нагоди святкування державних свят

У житті кожної людини трапляються ситуації, коли складно знайти вихід, і тоді виникає проблема вибору шляху їх розв’язання. Багато молоді та навіть неповнолітніх опиняється на лаві підсудних, і їх мрії розбиваються об сувору реальність, тим більше, коли це явище траплялося з людиною вже неодноразово.

Значну увагу під час перебування на обліку приділяється вихованню патріотизму дітей, які переступили межу закону або опинилися в скрутних життєвих обставинах.

20 серпня з нагоди святкування Дня Державного прапору України та Дня Незалежності України у приміщенні служби у справах дітей Добропільської міської ради проведений захід для неповнолітнього суб’єкта пробації.

Спільними зусиллями співробітників Добропільського міськрайонного відділу з питань пробації, Добропільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і Служби у справах дітей проводиться низка заходів заради однієї справи – щасливого майбутнього для нас та наших дітей та щоб даний протиправний проступок був останнім у нього в житті.


Джерело: Добропільський МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх