заказать цветы в Доброполье онлайн

У ДП «Добропіллявугілля-видобуток» відроджена добра традиція

Переглядів: 596 0 29.03.2021 в 08:30:56 Новини району
У ДП «Добропіллявугілля-видобуток» відроджена добра традиція

У державному підприємстві «Добропіллявугілля-видобуток» з ініціативи генерального директора Олександра Івановича Коваля відроджена добра традиція – проведення Школи передового досвіду серед працівників виробничих ділянок і інженерно-технічних фахівців, де гірські інженери можуть обмінятися думками і практичними напрацюваннями.

Перша зустріч Школи передового досвіду відбулася на шахті «Добропільська», а 26 березня на шахті «Новодонецька» Школу передового досвіду провели на базі дільниці з видобутку вугілля №2. У заході взяли участь директор з виробництва ДП «Добропіллявугілля-видобуток» Сергій Вікторович Мисякін, директора з виробництва шахтоуправлінь «Новодонецьке» і «Добропільське», а також начальники і бригадири всіх видобувних дільниць держпідприємства.

Учасники заходу відвідали другу північну лаву пласта k8, яку зараз відпрацьовують гірники дільниці №2. На початку березня для зниження аварійності тут була проведена заміна видобувного комбайна УКД-200/500 на УКД-200/400. Начальник ділянки Сергій Яблучанський і бригадир Володимир Лосєв поділилися досвідом і тонкощами цього процесу. Прямо в очисному забої обговорили з колегами всі деталі, починаючи від технології заміни комбайна, закінчуючи труднощами, з якими довелося зіткнутися, а також роботу в складних гірничо-геологічних умовах.

Директор з виробництва ДП «Добропіллявугілля-видобуток» Сергій Вікторович Мисякін підкреслив, що за підсумками Школи передового досвіду всі учасники зійшлися в єдиній думці: проведення подібних заходів дає можливість зустрітися з колегами, побачити гірничі виробки підприємств, обговорити тонкощі інженерних рішень і отримати нові знання.


Джерело: http://dobropillyavuhillya.com.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх