заказать цветы в Доброполье онлайн

Стало відомо, як змінилась мінімальна сума аліментів на дітей: деталі

Переглядів: 607 0 09.07.2021 в 11:00:28 Новини України
Стало відомо, як змінилась мінімальна сума аліментів на дітей: деталі

Для дітей віком до 6 років прожитковий мінімум відтепер становить 2013 грн, а для дітей віком від 6 до 18 років - 2510 грн.

У Міністерстві юстиції звертають увагу на те, що з 1 липня в Україні змінився розмір виплат аліментів за рахунок збільшення прожиткового мінімуму.

Так, для дітей віком до 6 років прожитковий мінімум відтепер становить 2013 грн, а для дітей віком від 6 до 18 років - 2510 грн.

Відповідно, зростають і прив'язані до цього показника соціальні допомоги, виплати, зокрема, й аліменти на дітей.

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Таким чином, мінімальний гарантований розмір аліментів становитиме:

  • для малечі до 6 років - 1006,50 грн;
  • для дітей віком від 6 до 18 років - 1255 грн.

Разом із тим, якщо платник аліментів має достатній заробіток, то за рішенням суду встановлюється мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину в розмірі 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Ці показники слід враховувати, якщо із зарплати працівників потрібно утримувати аліменти не у твердій грошовій сумі, а в прив'язці до прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

Стягувачам варто знати, що процес зміни грошових надходжень відбувається автоматично, без звернень до органів державної виконавчої служби.

У свою чергу, максимальна сума аліментів не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів на одну дитину відповідного віку.

Батьки можуть домовитися про виплату більшої суми аліментів, прописавши всі умови та суму у відповідному договорі та посвідчивши його нотаріально.


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх