Спортсмены Доброполья одержали победу в Открытом межобластном турнире по футзалу

Переглядів: 1345 0 05.04.2017 в 10:00:26 Новини спорту

Спортсмени Добропілля здобули перемогу у Відкритому міжобластному турнірі з футзалу імені ЗМС І.Є. Москвічова.

В м. Курахово Донецької області наприкінці березня відбувся Відкритий міжобластний турнір з футзалу імені ЗМС І.Є. Москвічова серед юнаків 2005-2006 рр. народження .

11 команд із різних областей було розподілено на дві зони:

1 зона – Мар’янка

Курахово

Вугледар

Покровськ

Добропілля, ЦФЗН «Спорт для всіх» (тренери - Телендій О.О.,Сологуб А.Є.)

2 зона – Першотравенськ

Великоновоселівка

Мирноград

Володарське

Красногорівка

Добропілля, білозерське віділення ЦФЗН «Спорт для всіх» (тренери-Грибаускас В.І., Косяк В.В.)

Змагання проходили на майданчиках зі штучним покриттям за коловою системою.

За підсумками проведених матчів місця розподілились :

І місце - Добропілля , ЦФЗН «Спорт для всіх» (1 зона) і м.Першотравенськ (2 зона).

ІІ місце – м.Курахове (1 зона) і м.Добропілля, білозерське відділення ЦФЗН «Спорт для всіх» (2 зона)

За результатами фінальної частини перше місце отримала команда ЦФЗН «Спорт для всіх» м. Добропілля, обігравши футболістів м.Першотравенськ

з рахунком 2:0.

Білозерське відділення ЦФЗН «Спорт для всіх» м.Добропілля вибороло третє місце, поступившись гравцям м.Курахово з рахунком 4:3.

Кращим гравцем турніру став капітан команди Огарков Микола, а кращим воротарем - Анісімов Ілля (спортсмени ЦФЗН «Спорт для всіх» Добропілля).

Призери були нагороджені грамотами та кубками, а кращі отримали індивідуальні подарунки.

Вітаємо! Бажаємо перемог у наступних змаганнях.

Джерело: сайт міста Добропілля